TASUTA TRANSPORT PAKIAUTOMAATI

alates 20 € tellimusest!

Poodi

Kasutustingimused ja privaatsuspoliitika

 • Käesolevad e-poest ostmise tingimused kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Klient) , kes tellivad kaupu www.tervix.ee e-poest.
 • Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 • Ostude eest tasumine toimub pangalingi kaudu.
 • Ostu-müügileping (edaspidi Leping) loetakse sõlmituks, kui tellimus on Kliendi poolt edastatud ja kui tellimuse makse õnnestumise kohta tuleb teade.
 • Tellimuse vormistamise sammud:
  1. Lisage valitud tooted ostukorvi.
  2. Ostukorvi vaates klikkige lingile “Mine maksma”.
  3. Kassa vaates sisestage tellimuse täitmiseks kohustuslikud isikuandmed ja märkige linnukesega nõustumine veebilehe müügitingimustega. Klikkige nupule “Esita tellimus”.
  4. Külastaja suunatakse makse leheküljele.
  5. Pärast valitud makseviisi edukat sooritust kuvatakse ekraanile tellimuse kinnitus ning saadetakse see ka kliendi poolt sisestatud e-maili aadressile. Ebaõnnestunud makseviisi kasutamise korral tellimuse käsitlus peatatakse.
  6. Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam kui ette nähtud või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga koheselt ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendavalt.
 • Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.
 • Käesolevad e-poest ostmise tingimused kehtivad kõikide isikute suhtes (edaspidi Klient) , kes tellivad kaupu www.tervix.ee e-poest.
 • Kõik hinnad on välja toodud Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.
 • Ostude eest tasumine toimub pangalingi kaudu.
 • Ostu-müügileping (edaspidi Leping) loetakse sõlmituks, kui tellimus on Kliendi poolt edastatud ja kui tellimuse makse õnnestumise kohta tuleb teade.
 • Tarneaeg Eestis on viis tööpäeva, EL piires kümme tööpäeva ja mujale 15 tööpäeva.
 • Kõik kaubad toimetatakse Kliendile tema poolt näidatud asukohta läbi pakiautomaatide võrgu. Saatmiskulu pakiautomaati kasutades lisandub üldjuhul kauba maksumusele ja on näha ostukorvi maksumuse juures.
 • Tellimused alates summast 20 eurot, on pakiautomaadi valiku puhul lisanduvast saatmiskulust vabastatud.
 • Kliendil on õigus Lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast. Taganemisõiguse kasutamiseks peab tootepakend olema avatud ettevaatlikult seda kahjustamata ning kaup peab olema tagastades originaalpakendis. Kaup ei tohi olla kasutatud.
 • Raha tagastatud kauba eest kantakse Kliendi arveldusarvele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 30 tööpäeva jooksulpeale kauba tagasi jõudmist müüjale. Kauba tagastamisega seotud saatekulud tasub Klient.
 • Lepingust taganemise korral tuleb saata vastav avaldus e-posti aadressile info@tervix.ee. Avalduses peab olema välja toodud: tagastatav kaup, tellimuse number ja arvelduskonto number, kuhu raha tagasi kanda.

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib tellimus.

 • Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

 

Privaatsuspoliitika

 • Teie andmeid töötleb Tervix OÜ, registrikoodiga 12931086, Harjumaa, Tallinn, Värvi 5, info@tervix.ee. Kogutakse vaid Teile tellitud kauba toimetamiseks või pakkumiste saatmiseks (vaid juhul, kui olete selleks soovi avaldanud). Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, kohtumisel, üritusel või telefoni teel. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
 • Tervix OÜ ei kogu Teie kolmandate isikute veebilehtedel lehitsemise ajalugu ja ei säilita seda.
 • Tervix OÜ ei edasta Teie andmeid meie veebilehe lehitsemise kohta, mille põhjal oleks võimalik tuvastada Teie isikut.
 • Tervix OÜ e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.
 • Tervix OÜ võib Teilt küsida isikuandmeid: nimi, perekonnanimi, e-mail, telefoninumber, postiaadress, ettevõttelt registrikoodi. Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatel osapooltele (v.a. seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel riigiasutustele). Teil on õigus igal hetkel taotleda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@tervix.ee. Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie andmeid seaduses ette nähtud viisidel. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Võime koguda ja töödelda meievahelise suhtluse ja tellimuste ajalugu.
 • Tervix OÜ võib koguda isikustamata andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Tervix OÜ võib koguda ka andmeid klienditegevuste kohta oma veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.
 • Tervix OÜ on kohustatud säilitama osa andmeid õigusaktidest tulenevalt (nt. raamatupidamisandmed), neid säilitab Tervix OÜ õigusaktides sätestatud nõuetest lähtuvalt.
 • Tervix OÜ-le on õigus esitada taotlus, et me ei töötleks Teie isikuandmeid ja hävitaks need. Tervix OÜ ei hävita neid, kui andmed on vajalikud kogumise eesmärkide ja töötlemise eesmärkide saavutamiseks ja neid kohustavad töötlema Eesti ja Euroopa Liidu õigusaktid või peame töötlema Teie andmeid õigusnõuete koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks.
 • Tervix OÜ töötleb isikuandmeid sellisel viisil, mis tagab isikuandmete asjakohase turvalisuse, sealhulgas kaitseb loata või ebaseadusliku töötlemise eest ning juhusliku kaotamise, hävitamise või kahjustumise eest, kasutades asjakohaseid tehnilisi või korralduslikke meetmeid (terviklikkuse ja konfidentsiaalsuse põhimõte).
 • Tervix OÜ võib kliendi teenindamiseks avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Tervix OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport.
 • Tervix OÜ veebilehekülge kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta.
 • Kaupmees on isikuandmete vastutav töötleja, Kaupmees edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Küpsised

Kasutame küpsiseid, et aidata teil tõhusalt navigeerida ja teatud funktsioone täita. Üksikasjalikku teavet kõigi küpsiste kohta leiate allpool iga nõusolekukategooria alt.

Küpsised, mis on liigitatud kui “Vajalikud”, salvestatakse teie brauserisse, kuna need on olulised saidi põhifunktsioonide võimaldamiseks.

Samuti kasutame kolmandate osapoolte küpsiseid, mis aitavad meil analüüsida, kuidas te seda veebisaiti kasutate, salvestada teie eelistusi ning pakkuda teile asjakohast sisu ja reklaame. Need küpsised salvestatakse teie brauserisse ainult teie eelneval nõusolekul.

Saate valida, kas lubada või keelata mõned või kõik need küpsised, kuid mõne neist keelamine võib teie sirvimiskogemust mõjutada.

 • Vajalikud küpsised
  Need küpsised on veebilehe toimimiseks hädavajalikud ning neid ei saa välja lülitada. Tavaliselt määratakse need vastuseks teie toimingutele milleks on, teenusetaotlused, personaalsete eelistuste määramine, sisselogimine või vormide täitmine. On võimalik seadistada oma brauser neid küpsiseid blokeerima või nende eest hoiatama, kui siis ei toimi mõned veebilehe osad. Need küpsised ei salvesta isikut tuvastavat teavet.
 • Funktsionaalsed küpsised
  Need küpsised võimaldavad pakkuda paremat funktsionaalsust ja isikupärastamist. Neid saame määrata meie ise või kolmandatest osapooltest teenusepakkujad, kelle teenused oleme oma lehele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi mõned või kõik need teenused korralikult toimida.
 • Analüütika
  Tervix kasutab laialt levinud Google analüütikatarkvara ja mõõdab selle abil veebilehe külastatavust ja kaardistab käitumismustreid. Saadud andmed aitavad meil paremini mõista külastajate käitumist ning annab meile võimaluse pakkuda kasutajale parimaid tehnilisi lahendusi. Neid küpsiseid kasutatakse vaid statistika kogumise eesmärgil ja üksikkülastajaid nende abil ei tuvastata.
 • Jõudlusküpsised
  Need võimaldavad meil tuvastada ja loendada külastajate arvu ning näha, kuidas külastajad meie veebisaidi kasutamise ajal seal ringi liiguvad. See aitab parandada meie veebisaidi toimimist, näiteks tagades, et kasutajad leiavad hõlpsasti selle, mida nad otsivad.
 • Turundus
  Suunatud ehk turundusküpsiseid kasutame teie sirvimiskogemuse isikupärastamiseks teie sirvimisajaloo põhjal, tervix.ee sisu ja turunduspakkumiste isikupärastamiseks tuginedes tervix.ee veebilehe külastamisele. Mõned suunatud ehk turundusküpsised salvestavad välised reklaamipartnerid (kolmandate osapoolte küpsised), nt. Google, Adform jne.

  Suunatud ehk turundusküpsised salvestatakse ainult teie nõusolekul.

  Suunatud ehk turundusküpsised saate igal ajal vastu võtta või tagasi lükata, muutes vastavalt nende küpsiste ülaltoodud valikut.
  Mõned suunatud ehk turundusküpsised salvestavad välised reklaamipartnerid (kolmandate osapoolte küpsised), nt. Google, Adform jne. Reklaamipartnerid kasutavad küpsiseid teie internetis sirvimise andmete kogumiseks, et pakkuda teile asjakohast internetireklaami tervix.ee-s, muudel veebilehtedel ja/või muudel veebipõhistel reklaamikanalitel (sotsiaalvõrgustikud, mobiilirakendused, Interneti otsingusüsteemid jne).

 

 

 

Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.


0