TASUTA TRANSPORT PAKIAUTOMAATI

alates 20 € tellimusest!

Poodi

Meist

Meist

Tervixi 100% looduslikud tooted kogu perele. Avasta Eesti looduse aarded!

Oleme pereettevõte, mis on pühendunud 100% looduslike toodete valmistamisele. Meie südames on soov tuua vanad Eesti rahvameditsiini traditsioonid tänapäeva ning hoida loodust lähedal. Tervixi tooted on juba üle 20 aasta valmistatud armastuse ja hoolega, järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid ning pakkudes turvalisi lahendusi kõigile vanuserühmadele.

100% Looduslikud Tooted:
Meie tooted on valmistatud vaid puhtaimatest ja looduslikumatest koostisosadest. Kasutame vanu Eesti rahvameditsiini retsepte, mis on kombineeritud teaduslike uuringute ja innovatsiooniga. Tervixi tooted sisaldavad ainult naturaalseid aineid ja on vabad sünteetilistest lisanditest. Oluline on meie jaoks säilitada toodete puhtus ja looduslikkus.

Kvaliteet ja Ohutus:
Tervixi toodete kvaliteeti kontrollitakse hoolikalt igas tootmisetapis. Oleme usaldusväärsed partnerid apteekidele ja jaemüüjatele. Kõik meie tooted on välja töötatud, et tagada maksimaalne ohutus ja rahulolu klientidele. Oleme uhked, et saame pakkuda oma klientidele usaldusväärseid ja tõestatud tooteid.

Säästev Loodus:
Peame keskkonnasäästlikkusest kõrgelt lugu. Meie toodetes kasutame võimalikult palju puhtaid Eesti päritolu tooraineid, et toetada kohalikke tootjaid ning vähendada transpordiga seotud heitgaase. Oleme pühendunud lühikestele tarneahelatele, mis võimaldavad meil paremini kontrollida ostetud toorainete sertifikaatide vastavust reaalsusele ja toetada kohalikku majandust.

Traditsioonide Elus Hoidmine:
Elame ajastul, kus inimesed liiguvad üha enam linnadesse ja kaotavad sideme loodusega. Tervixi tooted aitavad iidsed traditsioonid meie ellu lihtsalt tagasi tuua ning hoiavad meid loodusega tihedalt seotuna. Oleme uhked, et saame anda oma panuse loodusliku pärandi säilitamisse ning tuua vanad tarkused kaasaegsesse maailma.

Kohalik Päritolu:
Meie toodetes kasutame eelistatult kohalikke tooraineid. Oleme uhked, et saame toetada Eesti põllumajandust ja hoida tarneahelad lühikesed. Usume, et parimad tooted saavad alguse puhtast loodusest ning meie soov on tuua need kingitused otse Sinu koju.

Vastavus Lubatud Standardile:
Tervix juhtimissüsteem on sertifitseeritud ISO 9001 järgi Bureau Veritase poolt. 

Meie juhtpõhimõtted on:
1. Klient on Tervixi toodete ja teenindusega rahul.
2. Iga Tervixi töötaja oma ala professionaal ja mõistab oma töö mõju tervikule.
3. Tagame oma toodete ohutuse.
4. Tegeleme järjepidevalt Tervixi juhtimissüsteemi toimimise parandamisega.
5. Võtame vastutuse Tervixi tegevusala reguleerivate õigusaktide ja normide täitmise osas.

Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.


0