Tasuta transport pakiautomaati alates 20€ tellimusest!

Poodi

Meist

Meist

Tervix asutati 2003. aastal Eesti astelpajukasvatajate poolt. Eesmärk oli astelpajul olevad arvukad kasulikud omadused tuua tarbijateni ja pakkuda loodusteadlikule mõtlemisele põhinevaid tooteid.

Ajas on astelpaju sisaldavate toodete kõrvale ilmunud ka teisi looduslikke aineid sisaldavaid tooteid. Toodete valikul on lähtutud rahvatarkusest ja looduslähedusest.

Enim klientide tänulikkust on pälvinud Tervixi Hanerasvasalv Villy ja Tervixi Ninasalv. Tervixi looduslähedased ja sünteetilisi koostisaineid mittesisaldavad tooted on leidnud hea vastuvõtu, seal hulgas ka väikeste lastega emade poolt.

Moodne elu viib inimese loodusest kaugemale, kuigi inimene on endiselt osa loodusest üha enam kunstlikus keskkonnas. Tervix toob oma toodetega looduslikud ja traditsioonilised lahendused mugavalt ja kiiresti linnlikku ja kiiresse eluviisi uppunud inimeseni. Me anname oma panuse, et aidata hoida tasakaalu inimese ja looduse vahel.

Tänasel päeval on Tervixi tegevus suunatud traditsiooniliselt head kasutuskogemust leidnud ning mugavalt kasutatavate toodete väljatöötamisele, tootmisele ja müügile.

Samas ei piira Tervix end ainult Eesti looduse ja rahvatarkuse saadustega, ammutame iidset tarkust mujaltki Euroopast, aga ka aborigeenide juurest ning Tiibeti traditsioonilisest meditsiinist.

Regulatiivselt jagunevad Tervixi tooted hetkel toiduks, kosmeetikatoodeteks ja lihtsalt (regulatiivselt klassifitseerimata) toodeteks. Uute toodete arendamisel teeb Tervix koostööd Tartu Ülikooli farmaatsia instituudiga.

Tervixi tooteid toodetakse käsitööna.

Sulge
Logi sisse
Sulge
Ostukorv (0)

Ostukorvis ei ole tooteid. Ostukorvis ei ole tooteid.Keel0